Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd.

dobra jakość Zip Tie Tool na sprzedaż
dobra jakość Zip Tie Tool na sprzedaż
Usługa firmy jest bardzo dobra, jakość produktu jest całkiem dobra

—— James Smith

Masz dobrą usługę niestandardową.

—— Dębnik

Jestem bardzo zadowolony z maszyny.

—— Deniz

Szanowany sprzedawca i dobra obsługa zamówienia, a także w opisie Dziękuję bardzo

—— Edward

Im Online Czat teraz

Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd. Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd. Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd. Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd. Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd. Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd.
Fabryka maszyn do automatycznego wiązania kabli Swift Montaż warsztatu automatycznego narzędzia do opasek kablowych Fabryka SWIFT Nasz zespół Wire Harness Show w USA; Productronica China w Szanghaju; Productronica 2017 w Monachium; Do przyjęcia w HK Nasz zakład

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SZYBKI
Ilość pracowników : 500~600
Rok założenia : 2012
pc Export : 80% - 90%
Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy BaoAn w mieście Shenzhen, 12 km od lotniska w Shenzhen oraz w pobliżu nowego centrum kongresowego i wystawowego. Nasza działalność obejmuje głównie 2 aspekty:

1. Automatyczny nylonowy wiązadło kablowe i jego sprzęt pomocniczy.
2. Opaski nylonowe.

Mamy bardzo silną grupę projektową, większość inżynierów ukończyła renomowaną instytucję wojskową, taką jak HIT, Beijing Institute of Technology, Shenyang Aerospace University, przez wiele lat pracowała jako projektant broni, a następnie została przeszkolona i pracowała w Szwajcarii, Niemczech, Austria i Czechy projektują od wielu lat projekty auomowe; Pracował jako starszy inżynier i starszy kierownik ds. Inżynierii w wielu dużych przedsiębiorstwach międzynarodowych (Vitech, Microsoft, Foxconn, Flextronics, TE, Whirlpool itp.). Większość naszych inżynierów montażu pochodzi z 丿 apanese firm automatyki. Uzyskano europejską koncepcję projektu i umiejętności, z japońskim wyczuciem jakości w celu kontrolowania procesu produkcyjnego, możemy zapewnić najlepsze techniczne rozwiązanie i niezawodną jakość produktu.
SWIFT --- stanie się wiodącą na świecie marką nylonowych opasek zaciskowych i producenta narzędzi, posiada ponad 30 patentów na wynalazki, a także wiele oprogramowania Copyrights. Nie tylko na pozycji dominującej na chińskim rynku nasze produkty zostały sprzedane do ponad 30 krajów i regionów (takich jak Stany Zjednoczone, Holandia, Meksyk, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Rumunia, Włochy ... kraje wysoko rozwinięte), z prawie 300 klientów na całym świecie.

Nasz cel: umiędzynarodowienie, branding, specjalizacja.

Nasz zakład

Nasze biuro

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Swift Automation Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Amy

Tel: 8615919214948

Faks: 86-755-33177-218

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)